Datagedreven content

Top 25 populairste Instagrammers (2021)

Populairste Instagrammers (2021)

Stuk voor stuk hebben ze miljoenen volgers. Wie heeft echter de meeste volgers op Instagram? En wie heeft het populairste Instagram-account van Nederland? In dit artikel zet ik de top 25 populairste Instagrammers op een rijtje.

De 25 populairste Instagrammers wereldwijd

Populairste Instagrammers wereldwijd

Het is al een lange tijd één van de belangrijkste vragen onder voetbalfans: wie is beter: Cristiano Ronaldo of Lionel Messi? Niet alleen op het gras zijn de twee mannen competitief, ook op Instagram strijden ze op het hoogste niveau. Cristiano Ronaldo beslecht in ieder geval deze strijd in zijn voordeel. Met 353 miljoen volgers hoeft de Portugese topvoetballer alleen het account van Instagram zelf (431 miljoen) voor zich te laten. Lionel Messi staat met 273 miljoen volgers op de vijfde plek.

De top vijf wordt compleet gemaakt voor realityster Kylie Jenner (derde plek met 274 miljoen volgers) en acteur Dwayne Johnson, ook wel bekend als The Rock (vierde plek met 273 miljoen volgers). Zangeres Ariana Grande valt met 270 miljoen volgers nipt buiten de top vijf.

In totaal zijn er 31 Instagram-account met meer dan 100 miljoen volgers. Hoogstwaarschijnlijk duurt het niet lang meer voordat basketballer LeBron James zich bij dat rijtje aansluit.

  1. Instagram (@instagram) – 430.962.845
  2. Cristiano Ronaldo (@cristiano) – 352.653.321
  3. Kylie Jenner (@kyliejenner) – 274.021.092
  4. The Rock (@therock) – 272.909.056
  5. Lionel Messi (@leomessi) – 272.114.486
  6. Ariana Grande (@arianagrande) – 270.079.963
  7. Selena Gomez (@selenagomez) – 266.831.088
  8. Kim Kardashian West (@kimkardashian) – 257.496.012
  9. Beyoncé (@beyonce) – 212.216.869
  10. Justin Bieber (@justinbieber) – 199.126.096
  11. Kendall Jenner (@kendalljenner) – 193.649.257
  12. Khloé Kardashian (@khloekardashian) – 188.041.802
  13. National Geographic (@natgeo) – 188.003.186
  14. Taylor Swift (@taylorswift) – 181.221.142
  15. Jennifer Lopez (@jlo) – 179.260.310
  16. Nike (@nike) – 176.849.073
  17. Neymar (@neymarjr) – 162.386.180
  18. Nicki Minaj (@nickiminaj) – 159.670.497
  19. Virat Kohli (@virat.kohli) – 158.838.607
  20. Miley Cyrus (@mileycyrus) – 148.163.695
  21. Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) – 145.481.987
  22. Katy Perry (@katyperry) – 137.779.766
  23. Kevin Hart (@kevinhart4real) – 125.654.419
  24. Demi Lovato (@ddlovato) – 116.994.549
  25. Cardi B (@iamcardib) – 111.432.008

De 25 populairste Instagrammers uit Nederland

Populairste Instagrammers van Nederland

Nederlanders spelen op een hoog niveau als het gaat om dancemuziek en voetbal. Die twee categorieën zijn dan ook sterk vertegenwoordigd in de top 25 populairste Instagrammers uit Nederland. In de lijst staan zeven dj’s, negen (oud)-voetballers en ook nog een voetbalclub.

Martin Garrix is met 15,7 miljoen volgers de populairste Nederlandse Instagrammer. De dj wordt op kleine afstand gevolgd door Nikkie de Jager, a.k.a NikkieTutorials (15,2 miljoen volgers). NikkieTutorials lijkt steeds dichterbij Martin Garrix te komen qua volgers.

Voetballers Memphis Depay (12,9 miljoen volgers), Virgil van Dijk (10,7 miljoen volgers) en Frenkie de Jong (9,3 miljoen volgers) nemen de overige plekken in de top vijf in. Hiermee houden ze topmodellen Romee Strijd (7 miljoen volgers) en Doutzen Kroes (7 miljoen volgers) uit de top vijf.

In Nederland zijn er trouwens 74 accounts met meer dan 1 miljoen volgers. Indonesisch-Nederlands profvoetballer Irfan Bachdim en rapper Ronnie Flex staan op de drempel om zich bij die club te voegen.

  1. Martin Garrix (@martingarrix) – 15.674.681
  2. NikkieTutorials (@nikkietutorials) – 15.233.008
  3. Memphis Depay (@memphisdepay) – 12.929.806
  4. Virgil van Dijk (@virgilvandijk) – 10.729.185
  5. Frenkie de Jong (@frenkiedejong) – 9.369.321
  6. Romee Strijd (@romeestrijd) – 7.039.068
  7. Doutzen Kroes (@doutzen) – 6.972.945
  8. Negin Mirsalehi (@negin_mirsalehi) – 6.687.097
  9. Tiësto (@tiesto) – 6.456.921
  10. AFC Ajax (@afcajax) – 6.026.504
  11. Max Verstappen (@maxverstappen1) – 5.978.743
  12. Georginio Wijnaldum (@gwijnaldum) – 5.690.219
  13. Matthijs de Ligt (@mdeligt_) – 5.461.559
  14. Hakim Ziyech (@hziyech) – 4.932.517
  15. Hardwell (@hardwell) – 4.807.947
  16. Vera Dijkmans (@veradijkmans) – 4.356.163
  17. Nick (@afrojack) – 3.775.903
  18. Yolanda Hadid (@yolanda.hadid) – 3.743.626
  19. Armin van Buuren (@arminvanbuuren) – 3.285.776
  20. Nicky Romero (@nickyromero) – 2.766.234
  21. Dumpert (@dumpert) – 2.510.388
  22. R3HAB (@r3hab) – 2.413.201
  23. Donny van de Beek (@donnyvdbeek) – 2.413.146
  24. Daley Blind (@blinddaley) – 2.339.827
  25. Wesley Sneijder (@wesleysneijder) – 2.139.011

Mis je een account?

Mocht je een account missen, stuur mij dan een berichtje met de naam van het missende account. Dan kan ik deze toevoegen aan mijn database en meenemen in deze overzichten Dank je wel!

Ook interessant

Deze artikelen vind je mogelijk ook interessant: