Datagedreven content

Top 25 populairste TikTokkers in 2021

TikTok-logo

Nieuw is TikTok al lang niet meer, maar desondanks blijft het platform bliksemsnel groeien. Ben je benieuwd wie de populairste TikTokkers ter wereld zijn en wie in Nederland de meeste volgers op TikTok heeft? In dit artikel zet ik de meeste gevolgde TikTok-accounts op een rijtje.

In februari plaatste ik op mijn blog een update van de populairste TikTok-accounts wereldwijd en in Nederland. In een paar maanden tijd kan echter flink wat veranderen. Sommige accounts zijn razendsnel gegroeid, waardoor de lijst al snel niet meer volledig up-to-date was. Daarnaast kreeg ik via Twitter en mijn contactformulier nog flink wat aanvullingen (waarvoor dank!), dus het is tijd voor een update.

De 25 TikTokkers met de meeste volgers wereldwijd

Populairste TikTokkers wereldwijd

De drie populairste TikTokkers, van links naar rechts: Charli d’Amelio, Addison Rae en Khabane Lame

Laten we eerst kijken naar de 25 populairste TikTokkers wereldwijd. Eén naam valt enorm op: Khabane Lame. In februari stond deze 21-jarige Senegalese Italiaan nog op 872.700 volgers, maar in vier maanden tijd wist hij de wereld te veroveren en hij heeft inmiddels bijna tachtig miljoen volgers en staat daarmee op de derde plek. Hij is vooral doorgebroken vanwege zijn droge video’s waarin hij de spot drijft met mensen die simpele taken onnodig complex hebben gemaakt.

Charli d’Amelio is met bijna 119 miljoen volgers nog steeds de populairste TikTokker, ze wordt gevolgd door Addison Rae (81,5 miljoen volgers). Bella Poarch is dit jaar flink gestegen qua volgers (+33%), en staat op plek vier met 74,5 miljoen volgers. Zach King is gezakt van de derde naar de vijfde plaats en heeft inmiddels 61,6 miljoen volgers. Het lijkt echter een kwestie van tijd dat hij ingehaald wordt door acteur Will Smith die flink wat nieuwe volgers heeft (56,7 miljoen in totaal).

  1. Charli d’Amelio (@charlidamelio) – 118.700.000
  2. Addison Rae (@addisonre) – 81.500.000
  3. Khabane Lame (@khaby.lame) – 78.800.000
  4. Bella Poarch (@bellapoarch) – 74.500.000
  5. Zach King (@zachking) – 61.600.000
  6. Will Smith (@willsmith) – 56.700.000
  7. TikTok (@tiktok) – 55.100.000
  8. Spencer X (@spencerx) – 53.600.000
  9. dixie (@dixiedamelio) – 52.700.000
  10. Loren Gray (@lorengray) – 52.700.000
  11. Michael Le (@justmaiko) – 49.100.000
  12. Jason Derulo (@jasonderulo) – 46.800.000
  13. Kimberly Loaiza (@kimberly.loaiza) – 45.900.000
  14. Riyaz (@riyaz.14) – 44.200.000
  15. cznburak (@cznburak) – 41.200.000
  16. Brent Rivera (@brentrivera) – 39.300.000
  17. The Rock (@therock) – 37.000.000
  18. BTS (@bts_official_bighit) – 36.800.000
  19. James Charles (@jamescharles) – 36.100.000
  20. BabyAriel (@babyariel) – 35.300.000
  21. Dominik Lipa (@domelipa) – 34.500.000
  22. Avani (@avani) – 34.400.000
  23. JoJo Siwa (@itsjojosiwa) – 34.300.000
  24. GIL CROES (@gilmhercroes) – 33.500.000
  25. Younes Zarou (@youneszarou) – 33.400.000

De 25 populairste TikTokkers uit Nederland

Populairste TikTokkers in Nederland

De populairste TikTokkers van Nederland, van links naar rechts: Scott Hentzepeter, Mark Lucas en Finn Hentzepeter

Lange tijd was Mark Lucas de populairste Nederlandse TikTokker, maar hij is deze titel dit jaar verloren aan Scott Hentzepeter. Scott stond in januari op vijf miljoen volgers, maar kent dit jaar een megagroei! Inmiddels staat hij met 25,9 miljoen volgers op de 51ste plek wereldwijd qua populairste TikTok-accounts.

Mark Lucas volgt met 7,2 miljoen volgers op de tweede plek. Op de derde plek vinden we met 4,9 miljoen volgers ook een nieuwe naam in de lijst met populairste Nederlandse TikTokkers: Finn Hentzepeter (inderdaad de broer van). Sinds november wonen de gebroeders Hentzepeter op Bali, samen met jeugdvriend Daniël van Leijenhorst (plek 15 met 2 miljoen volgers). In een interview met Trouw vertellen drie mannen over hun TikTok-succes.

Op plek vier volgt Antonie Lokhorst, die qua volgers ongeveer gelijk is gebleven, maar wel twee plekken heeft ingeleverd op de ranglijst. Sherell Martini is met haar vijfde plek de populairste vrouwelijke TikTokker uit Nederland. Sherell, die naast TikTokker ook juf is, heeft 3,7 miljoen volgers.

  1. Scott Hentzepeter (@scottsreality) – 25.900.000
  2. Mark Lucas (@markielucas) – 7.200.000
  3. Finn Hentzepeter (@finnsreality) – 4.900.000
  4. Kapsalonfreedom (@kapsalonfreedomboxmeer) – 4.800.000
  5. Antonie Lokhorst (@antonielokhorst) – 4.300.000
  6. Sherell Martini (@sherellmartini) – 3.700.000
  7. Dutchintheusa (@dutchintheusa) – 3.400.000
  8. Nikkietutorials (@nikkietutorials) – 3.300.000
  9. DreamChaser (@indigojael) – 2.800.000
  10. Sara Dol (@officialsaarx) – 2.600.000
  11. AFC Ajax (@afcajax) – 2.600.000
  12. Atro/اترو (@atro55) – 2.600.000
  13. Yazid Zohri (@yazidzohri) – 2.400.000
  14. Vincentvianen (@vincentvianen) – 2.300.000
  15. Kwebbelkop (@kwebbelkop) – 2.300.000
  16. Daniël van Leijenhorst (@danielsreality) – 2.000.000
  17. Jelly (@jelly) – 1.700.000
  18. Nina Schotpoort (@ninaschotpoortxx) – 1.500.000
  19. Glen Fontein (@glenfontein) – 1.400.000
  20. Dylan Haegens (@dylanhaegens) – 1.300.000
  21. Djamilaly – MeisjeDjamila (@djamilaly) – 1.300.000
  22. Themepark Explorers (@themepark_explorers) – 1.200.000
  23. Keanu Bruijnen (@yooitskeanu) – 1.200.000
  24. Julia (@julialuna_) – 1.100.000
  25. Romee Strijd (@romeestrijd) – 1.100.000
  26. Bokado (@bokado) – 1.100.000

Laatste update: 28 juni 2021
(Kapsalonfreedom toegevoegd op 12 augustus 2021)
Bovenstaande lijsten zijn met zorg samengesteld, maar het kan uiteraard voorkomen dat ik per ongeluk een account ben vergeten. Mocht je een account missen, laat het dan weten via het contactformulier.

Ook interessant

Deze artikelen vind je mogelijk ook interessant: