Datagedreven content

Top 25 populairste TikTokkers in 2021

Populairste TikTok-accounts oktober 2021

Met meer dan één miljard actieve gebruikers is één ding duidelijk: TikTok is here to stay. Wie zijn de populairste TikTokkers ter wereld? En wie in Nederland heeft de meeste TikTok-volgers? In dit artikel zet ik de meeste gevolgde TikTok-accounts op een rijtje.

Sinds de laatste populairste Tiktokkers-update in juni heeft TikTok meerdere mijlpalen gehaald. Zo heeft het Chinese platform inmiddels een hogere gemiddelde kijktijd dan YouTube, en heeft de dienst dus met meer dan één miljard actieve gebruikers, waarmee het langzaam Instagram nadert qua populariteit.

Deze groei is ook duidelijk terug te zien in de lijst van populairste TikTokkers. Inmiddels zijn er veertig account met meer dan dertig miljoen volgers. Denk daarbij aan acteurs als Will Smith (plek 6 met 62 miljoen volgers) of The Rock (plek 19 met 41 miljoen volgers), muzikanten zoals Jason Derulo (plek 13 met 49,9 miljoen volgers) en Selena Gomez (plek 27 met 36 miljoen volgers), maar ook Scott Hentzepeter (@scottsreality) die zich met 32,7 miljoen volgers (plek 33 wereldwijd) de populairste TikTokker uit Nederland mag noemen.

De 25 populairste TikTokkers wereldwijd

TikTok Top 5 wereldwijd

Ten opzichte van juni is de top vijf bijna onveranderd gebleven: alleen Khabane Lame en Addison Rae zijn van plek gewisseld. Charli d’Amelio bezet nog steeds de eerste plek, terwijl Bella Poarch en Zach King de top vijf complementeren.

Het lijkt echter een kwestie van tijd dat de Senegalese Italiaan Khabana Lame de troon van Charli d’Amelio gaat overnemen. In de afgelopen drie maanden groeide Khabana met 35,9 miljoen volgers, terwijl Charli met ‘slechts’ 6,7 miljoen volgers groeide. Misschien nog wel extra opvallend: in februari van dit jaar had Khabane slechts 872.700 volgers. Zijn droge video’s, waarin hij de spot drijft met mensen die simpele taken onnodig complex maken, zijn op zijn zachtst gezegd een ongelooflijk succes.

  1. Charli d’Amelio (@charlidamelio) – 125.400.000
  2. Khabane Lame (@khaby.lame) – 114.700.000
  3. Addison Rae (@addisonre) – 84.700.000
  4. Bella Poarch (@bellapoarch) – 83.300.000
  5. Zach King (@zachking) – 65.500.000
  6. Will Smith (@willsmith) – 62.200.000
  7. TikTok (@tiktok) – 57.500.000
  8. Dixie D’Amelio (@dixiedamelio) – 55.200.000
  9. Spencer X (@spencerx) – 54.900.000
  10. Loren Gray (@lorengray) – 54.100.000
  11. Kimberly Loaiza (@kimberly.loaiza) – 52.200.000
  12. Michael Le (@justmaiko) – 50.500.000
  13. Jason Derulo (@jasonderulo) – 49.900.000
  14. cznburak (@cznburak) – 48.500.000
  15. Riyaz (@riyaz.14) – 44.400.000
  16. BTS (@bts_official_bighit) – 42.200.000
  17. Dominik (@domelipa) – 42.000.000
  18. Brent Rivera (@brentrivera) – 40.900.000
  19. The Rock (@therock) – 40.700.000
  20. YZ (@youneszarou) – 39.000.000
  21. Junya/じゅんや (@junya1gou) – 38.400.000
  22. avani (@avani) – 37.200.000
  23. JoJo Siwa (@itsjojosiwa) – 36.800.000
  24. Kris HC (@kallmekris) – 36.500.000
  25. ROD (@elrodcontreras) – 36.400.000

De 25 populairste TikTokkers uit Nederland

TikTok Nederlandse top 5

In de Nederlandse top 25 populairste TikTokkers staan ten opzichte van juni een hoop nieuwe namen, mede dankzij oplettende lezers die populaire accounts melden via het contactformulier. Dank daarvoor!

Scott Hentzepeter (@scottsreality) is met 32,7 miljoen volgers (6,8 miljoen groei sinds eind juni) de populairste Nederlandse TikTokker. Hij wordt op flinke afstand gevolgd door Jeffrey Mensen, ook wel bekend als Green Rabbit (18,7 miljoen volgers). Het in Amsterdam gevestigde 433 Football volgt op zijn beurt weer op een flinke afstand op de derde plek met 8,4 miljoen volgers.

Inmiddels zijn er in ieder geval 48 Nederlandse TikTok-accounts met meer dan één miljoen volgers. Eind september doorbrak Jade Anna van Vliet deze magische grens, terwijl TikTok NL en The MotivatFamily heel dicht in de buurt komen van één miljoen volgers.

  1. Scott Hentzepeter (@scottsreality) – 32.700.000
  2. Jeffrey mensen (@green.rabbit) – 18.700.000
  3. 433 (@433) – 8.400.000
  4. Mark Lucas (@markielucas) – 7.600.000
  5. favsoundds (@favsoundds) – 7.200.000
  6. Finn Hentzepeter (@finnsreality) – 6.300.000
  7. Kapsalonfreedom (@kapsalonfreedomboxmeer) – 5.100.000
  8. Antonie Lokhorst (@antonielokhorst) – 4.300.000
  9. nikkietutorials (@nikkietutorials) – 4.200.000
  10. Sherell Martini (@sherellmartini) – 4.100.000
  11. Dutchintheusa (@dutchintheusa) – 3.800.000
  12. AFC Ajax (@afcajax) – 3.200.000
  13. Atro/اترو (@atro55) – 2.900.000
  14. DreamChaser (@indigojael) – 2.800.000
  15. Yazid Zohri (@yazidzohri) – 2.600.000
  16. Sara Dol (@officialsaarx) – 2.600.000
  17. Koen Geven (@dutchgoalkeeper) – 2.500.000
  18. Kwebbelkop (@kwebbelkop) – 2.400.000
  19. vincentvianen (@vincentvianen) – 2.300.000
  20. quintymirjam (@quintymirjam) – 2.000.000
  21. Daniël van Leijenhorst (@danielsreality) – 2.000.000
  22. Fundy (@fundy) – 2.000.000
  23. Joel Moaca (@joelmoaca) – 1.900.000
  24. Lilly (@lillyvanbrooklyn) – 1.800.000
  25. Sidney (@sidneydunk) – 1.800.000
  26. Jelly (@jelly) – 1.700.000

Mis je een account?

Ik probeer zo volledig mogelijk te zijn in bovenstaande lijsten. Mocht je toch een account missen, stuur mij dan een berichtje met de naam van het missende account. Dan kan ik deze toevoegen aan mijn database en meenemen in deze overzichten Dank je wel!

Laatste update: 10 november 2021
Op 10 november Koen Geven dutchgoalkeeper (2,5 miljoen volgers) toegevoegd

Ook interessant

Deze artikelen vind je mogelijk ook interessant: